Міждисциплінарна конференція Creascope-2019


У п` ятницю відбулася Четверта міжнародна дизайн-конференція CREASCOPE.

На ній ми почули багато різних тез – про локальність та глобальність, про тренди tangibility та softwear в предметному дизайні, про те, як покоління Z змінює закони взаємодії в суспільстві та зокрема в бізнесі, про роботизацію та її вплив на стосунки між людьми. Про те, що повертається мода на аналоговість та крафтові техніки, але разом з цим підсилюється і вплив технологій.


Але головний меседж кожного спікера був про те, що реальність вже змінилася. І так як було раніше, вже ніколи не буде!


Нова реальність вимагає терпіння, зваженості та постійної конфронтації з невизначеністю. Зараз ми знаходимося на етапі важливих трансформацій. В усіх сферах, в кожній країні, в місті або в селі люди та компанії потребують не тільки нових підходів, а й нових процесів та інструментів для роботи зі змінами. І ці інструменти існують в арсеналі дизайнерів та спеціалістів з дизайн-мислення та future thinking.


Creascope-2019 відбувся за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business, Креативної Європи, Посольства Королівства Нідерландів в Україні.


Спікери: Atelier NL, Олег Дроздов, Zuzanna Skalska, Rafal Kolodziej, Катерина Рігг, Tommy Campbell & Morten Bjørn (Space10), Jola Starzak

Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України