Старт успішного проєкту «Культура допомагає / Culture Helps» програми ЄС «Креативна Європа»

Новини від успішного проєкту програми ЄС «Креативна Європа»: 


ГО «Інша Освіта» та zusa (Німеччина) запускають проєкт «Культура допомагає / Culture Helps», що спрямований на допомогу людям, які через війну були змушені переїхати до більш безпечних регіонів України або за кордон. Проєкт надає грантову підтримку культурним менеджеркам та менеджерам, а також організаціям, які допомагають людям інтегруватись у нові спільноти через культуру. Проєкт також включає фінансову підтримку активностей, спрямованих на покращення стану психічного здоров’я, онлайн-воркшопи та офлайн-зустрічі для мережування культурних працівників та працівниць з України та Європи.


Тривалість проєкту: з 2023 по 2025 роки включно.


Можна подати заявку на два рівні грантів:


  • До 19 травня індивідуальні гранти на підтримку психічного здоров’я до 1000 євро. Для культурних менеджерів та менеджерок, або волонтерів та волонтерок, які працюють із людьми, що були змушені переїхати до безпечніших регіонів України чи країн «Креативної Європи» через війну. Деталі та як подати заявку за посиланням;
  • До 31 травнягранти на проєкти до 5000 євро для організацій, розташованих в Україні та країнах «Креативної Європи». Гранти націлені на ініціативи, що допомагають інтегрувати людей, які були змушені переїхати в безпечніші регіони, зокрема, сім’ї з дітьми, у нові спільноти через культурні практики. Деталі та як подати заявку за посиланням.


Для тих, хто подається на індивідуальні гранти пропонуємо доєднатися до інформаційної онлайн-сесії 9 травня о 16:00 за київським часом. Зареєструватися на сесію.


Для тих, хто подається на гранти на проєкти пропонуємо доєднатися до інформаційної онлайн-сесії 16 травня о 16:00 за київським часом. Зареєструватися на сесію.


Конкурс для грантів на проєкти співпраці буде оголошено наприкінці травня 2023 року.


Нагадаємо, що проєкт «Культура допомагає / Culture Helps» отримав грант програми ЄС «Креативна Європа» за конкурсом «Підтримка українських переселенців та культурного і креативного секторів України» 2022. Проєкт імплементується консорціумом, що складається з ГО «Інша Освіта» та zusa (Німеччина).

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України