Індустрійна акредитація на Docudays UA


Відкрито прийом заявок на Індустрійну акредитацію на ХVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, що відбудеться з 22 по 30 березня 2019 року у Києві.


Індустрійна платформа DOCU/ПРО об'єднує українських та міжнародних кінопрофесіоналів(ок) для створення, співфінансування та розповсюдження креативної документалістики. Вона включає в себе кілька десятків спеціалізованих заходів. А саме: UKRAINIAN DOC PREVIEW, індивідуальні зустрічі з кінопрофесіонал(к)ами, програми тренінгів, пітчинг B2B DOC, а також майстер-класи та дискусії в межах DOCU/КЛАС для всіх, хто цікавиться документальним кіно.


Платформа стрімко розвивається, і цьогоріч під час фестивалю, окрім воркшопів, пітчингів та традиційних майстер-класів, відбудеться презентація українських проектів на стадії постпродакшену Ukrainian Doc Preview та індивідуальні зустрічі з іноземними кінопрофесіонал(к)ами MEET PROFESSIONALS.


Доступ до цих ексклюзивних подій, під час яких Ви зможете поспілкуватися з програмними відбірниками таких фестивалів, як Sheffield International Documentary Festival, Karlovy Vary, One World Prague, та представниками й представницями індустрійних платформ IDFA, DOK LEIPZIG, Beldocs та інших, буде можливий лише за наявністю бейджа кіноіндустрії.


Якщо Ви бажаєте взяти участь в ексклюзивних заходах DOCU/ПРО та отримати ексклюзивний доступ до відеотеки фестивалю, подавайте заявку на Індустрійну акредитацію та отримуйте доступ до всієї програми фестивалю!


Дедлайн: 10 березня 2019 року

Ціна акредитації — 700 грн (до 4 березня 2019 року). Ціна за пізньою реєстрацією — 800 грн (до 10 березня 2019 року).


Форма заявки та акредитація: http://bit.ly/2ECPdHP

Про індустрійну платформу: http://bit.ly/2IDh5iQ

Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України