Український проєкт отримав грант від EFFEA

Українська драматургиня і режисерка лялькового театру Катерина Лук'яненко отримала грант від EFFEA!


European Festivals Fund for Emerging Artists (EFFEA) – це програма фінансування, яка надає можливість молодим артистам виступати на фестивалях, що відбуваються в різних країнах Європи. EFFEA створена з метою підтримки та популяризації молодих обдарованих артистів у всіх сферах мистецтва. Це може бути музика, театр, танці, цирк, візуальне мистецтво та багато іншого. Учасники програми отримують фінансову підтримку для своєї участі в фестивалях, а також можливість представляти свої творчі роботи перед міжнародною аудиторією. Це відмінна можливість для молодих артистів отримати незабутній досвід та зробити крок до світової слави.


Серед переможців конкурсу 2022 року є й український проєкт "Шосте чуття" режисерки та драматургині Катерини Лук’яненко.


У рамках проєкту протягом 2023 року планується професійна мобільність самої Катерини Лук'яненко, а також Дар'ї Іванової-Гололобової – науковиці, викладачки КНУТКІТ ім. Карпенко-Карого та продюсерки проєкту. Мисткині відвідають три професійні міжнародні фестивалі театрів ляльок – в Італії, Словенії та Фінляндії. У рамках подорожей відбудуться показ інклюзивної вистави з урахуванням сприйняття незрячих та слабозорих глядачів "Хто росте у парку", воркшоп щодо створення вистави такого формату та презентація (прес-конференція) проєкту. 


Фіналом воркшопу стане створення перформансу з урахуванням сприйняття незрячих та слабозорих глядачів та відкритий показ для глядачів.


EFFEA є ініціативною European Festivals Association (EFA), діяльність якої відбувається за підтримки програми ЄС “Креативна Європа”. 

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України