2 нових конкурси в програмі ЄС «ERASMUS+»


В межах відкритих можливостей Програми ЄС «ERASMUS+» оголошено 2 нових конкурси, за якими підтримку можуть отримати й організації, які працюють в секторі культурних та креативних індустрій.


Ми радимо звернути особливу увагу на такий напрям — Partnerships for Creativity (in the fields of youth, school education and adult education)/Формування партнерств у сфері креативних індустрій (для молодіжної, шкільної та освіти дорослих).


Конкурс спрямований на залучення закладів формальної та неформальної освіти, а також організацій із сектору культурних та креативних індустрій для стимулювання європейської свідомості та надання нинішнім та майбутнім поколінням - незалежно від їх соціального та культурного походження - можливості бути успішними новаторами у своїх локальних місцевостях. 


Однією з цілей конкурсу є також забезпечення молоді та дорослих необхідними інструментами та навичками, необхідними для вироблення креативних та інноваційних рішень для протистояння суспільним викликам.


Конкурс має на меті покращити розвиток компетентностей, що підсилюють креативність, а також підвищити якість, інноваційність та визнання роботи молоді, що розбудовують її креативний потенціал, сприяючи тим самим підтримці стійкості сектору культурних та креативних індустрій.


Хто може подаватися?


Тільки організації з 34 країн-членів Програми Еразмус+ (Programme Countries): держави-члени Європейського Союзу, Європейського Економічного Союзу та країни-кандидати до вступу в ЄС. 


Необхідною умовою є відповідна мінімальна кількість країн та організацій, які утворюють партнерство. 


Одна організація від імені партнерства може подати тільки одну проєктну заявку до Національного агентства Еразмус+ в своїй країні.


Організації з України можуть брати участь у конкурсі як партнери, важливою умовою є обґрунтування інноваційного потенціалу та вагомості участі для досягнення завдань проєкту. 


Куди подаватися?


До Національного агентства Еразмус+ країни організації-заявника. Пакет конкурсних документів потрібно завантажити з сайту відповідного агентства. Контакти можна знайти тут.


Для прикладу, англійською мовою, запрошуємо ознайомитись з інформацією про конкурс на порталі Національного агентства Еразмус+ Великої Британії у перехідний період за посиланням тут.


Бюджет конкурсу: до 300 тисяч євро на 24 місяці. 


Дедлайн: 29 жовтня 2020 року


Всі деталі конкурсу можна знайти тут

Категорія новини: Open calls
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України