Програма ЄС LIFE оголосила конкурс підтримки українських міст

Як зазначила президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляйєн під час свого візиту до Києва 02 лютого 2023-го року, конкурс підтримує принципи нового європейського Баухаузу (New European Bauhaus) і зосереджується на заходах підтримки сталої та інклюзивної реконструкції українських міст, включаючи розбудову потенціалу в управлінні відходами та водними ресурсами.


Далі, спеціальний конкурс програми ЄС Horizon Europe має визначити основну групу українських міст, що мають досягти цілей кліматичної нейтральності, включно із заходами з реконструкції. Мета конкурсу — прискорити системний перехід українських міст до кліматичної нейтральності шляхом підготовки місцевої влади до виконання головних цілей Європейської зеленої угоди.


Окрім цього, в програмі LIFE вже оголошено конкурс для українських організацій, які б хотіли налагодити свої внутрішні процеси відповідно до принципів нового європейського Баухаузу.


! Save the date: 05 травня з 12:00 до 14:00 за київським часом New European Bauhaus організує інформаційну сесію для організацій з України та міжнародних організацій, що зацікавлені у відновленні українських міст. Під час заходу ви дізнаєтесь більше про ці відкриті конкурси та зможете поставити запитання. 


Подивитися онлайн-трансляцію з українським перекладом можна буде за посиланням.


Детальніше про програму LIFE.

Категорія новини: Open calls
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України