Аліну Паш номіновано на Music Moves Europe Awards 2022

Українська виконавиця Аліна Паш увійшла до шорт-листа премії ЄС у сфері популярної сучасної музики The Music Moves Europe Awards 2022. Вона буде змагатися за перемогу з 15 найкращими артистами-початківцями з усієї Європи, матиме змогу виступити на фестивалі Eurosonic Noorderslag та отримати кошти на промоцію і розвиток власної кар’єри.


Молода українська хіп-хоп співачка Аліна Паш стала номінанткою європейської премії The Music Moves Europe Awards 2022. Результати відбору були оголошені 22 листопада на відкритті Linecheck Music Meeting & Festival в BASE Milano в Італії. Наголосимо, що Аліна Паш стала другою підряд номінанткою з країни, яка не є членом ЄС. Цей факт ще раз підтверджує перспективність молодої української музики та її конкурентоздатність на міжнародному рівні. 


Додамо, що на The Music Moves Europe Awards 2022 було номіновано 15 артистів з 40 країн-учасників програми “Креативної Європи”: Alina Pash (Україна), Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), JADA (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).


Наступним кроком буде обрання міжнародним журі 5 переможців, кожен з яких отримає по 10 000 євро. В свою чергу, лауреат Великого призу журі отримає 10 000 євро та ваучер на суму 5 000 євро на організацію екологічних подорожей під час своїх виступів. Усі п’ятнадцять номінантів запрошені на день бізнес-освіти з найкращими практиками музичної індустрії, організованого ESNS та партнерами шоукейсу: організаціями концертної індустрії (Liveurope, Yourope and Live DMA), сфери звукозапису (IMPALA і Digital Music Europe), Міжнародним форумом музичних менеджерів (IMMF), Європейською мережею експортерів музики (EMEE). Також, один з номінантів може здобути Приз глядацьких симпатій шляхом відкритого онлайн-голосування. Щоб проголосувати та підтримати Аліну Паш, потрібно просто перейти за посиланням та залишити свій голос. 


Усі переможці будуть оголошені на церемонії нагородження Music Moves Europe Awards у четвер, 20 січня 2022 року на ESNS у Гронінгені, Нідерланди. Таким чином, оголошені номінанти на премію не лише матимуть можливість виступити на ESNS перед професійною бізнес-аудиторією, а й отримають медіа підтримку та промоцію власної творчості на всьому континенті.  


Нагадаємо, що у 2021 році наша співвітчизниця alyona alyona здобула нагороду саме цієї премії як найперспективніша молода артистка Європи та отримала приз глядацьких симпатій, обійшовши за популярністю та вподобайками усіх інших учасників. Крім того, вона стала членом журі Music Moves Europe Awards 2022 року.


“Я була лауреаткою премії минулого року, а також отримала приз глядацьких симпатій. Для мене це було неймовірно цікаво, і я дуже щаслива, що Україна стала переможницею. Я буду членом журі цього року, що є традицією для кожного переможця, обраного публікою, і я дуже рада бути частиною цієї події. З нетерпінням чекаю ознайомлення зі всіма 15 номінантами та визначення переможців” — зазначила alyona alyona.


The Music Moves Europe Awards  — це премія Європейського Союзу, що відзначає молодих артистів, які представляють європейське звучання майбутнього. Мета нагороди – відзначити майбутніх європейських артистів та підтримати їх у розвитку їхньої міжнародної кар’єри.


Премія є наступницею European Border Breakers Awards (EBBA) та Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які підтримуються та вручаються Європейським Союзом з 2004 року і співфінансується програмою Creative Europe. Вона має бездоганний послужний список, нагороджуючи таких виконавців, як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler і минулорічна переможниця alyona alyona. З тих пір кожен з цих виконавців досяг нового рівня слави та успіху у світовій музичній індустрії.

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України