«Креативна Європа» на одному з найбільших музичних шоукейсів Eurosonic Noorderslag


Перша в цьому році подія, організована представниками програми «Креативна Європа» з України, Нідерландів, Люксембургу та Бельгії, відбулася 16 січня в рамках одного з найбільших музичних шоукейсів на континенті Eurosonic Noorderslag (ESNS) в Гронінгені (Нідерланди). Менеджери Бюро з 4-х країн провели інформаційну сесію про можливості програми для представників музичного сектору Європи, запросили підтримані проєкти поділитись своїм досвідом роботи на міжнародному рівні та дізналися, якими будуть майбутні конкурси Music Moves Europe.


Гості заходу могли дізнатись не тільки про особливості участі в проектах міжнародної співпраці та пілотних проектах Music Moves Europe, а ще й поспілкуватись з успішними проектами Excite, Liveurope та Europavox.


Завтра у всіх відвідувачей ESNS буде можливість дізнатися про майбутні конкурси MME від представників Єврокомісії, познайомитись із першими результатами дослідження музичного сектору та відвідати Music Moves Europe Talent Awards, нагороду ЄС у сфері сучасної музики.


Вже скоро матимемо інформацію про те, якими ж будуть нові конкурси ММЕ, тож якщо ваша діяльність пов'язана із музичним сектором і ви плануєте подавати проект на один з конкурсів, звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією! Пишіть на [email protected] або телефонуйте за номером 044 504 22 66

Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України