Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури


Вчора, 2 липня 2019 року, відбувся Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, організований Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер - Громадський Простір.


На Ярмарку ми зібрали найбільших донорів у сфері культури — 20 грантових програм, закордонних інституцій та посольств. Серед них: програма ЄС «Креативна Європа», Український культурний фонд, програма ЄС "House of Europe", Міжнародний фонд «Відродження», ECOMM Communication Consulting, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Спільна операційна програма Румунія-Україна 2014-2020, ІЗОЛЯЦІЯ.Платформа культурних ініціатив, Український освітній центр реформ, Французький інститут в Україні, Офіс з Просування Експорту, Програма ґрантів НВСЕ, Посольство США в Україні, Фонд родини Загорій, Чеський центр у Києві, Мiнiстерство молоді та спорту України, Міністерство культури України, Український інститут книги, ДержКіно України, Culture Bridges. Їх представники надали учасникам події актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка, а деякі з них поділилися своїми планами на майбутнє. Учасники Ярмарку також мали можливість поспілкуватись із грантовцями особисто, задавши свої питання на інформаційних стендах, що працювали безперервно.


Відкривали Ярмарок наші почесні гості: Хюг Мінгареллі, Посол, голова Представництва ЄС в Україні, Світлана Фоменко - перший заступник Міністра культури України, Марина Порошенко - голова Українського культурного фонду, Юлія Федів - керівниця програми «Креативна Європа» та виконавча директорка Українського культурного фонду.


Всього Ярмарок відвідало більше тисячі учасників! Щорічне проведення Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури вже стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій. Сподіваємося в наступному році продовжити нашу традицію😊


Дякуємо всім за вашу активну участь, величезну кількість питань та жагу до нових знань! Більше фото- в медіагалереї

Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України