Навчальний семінар по підготовці проектів транскордонного та регіонального співробітництва


Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні побувала сьогодні в Івано-Франківську та взяла участь у Навчальному семінарі по підготовці проектів транскордонного та регіонального співробітництва.


У семінарі взяли участь та поділилися своїм досвідом представники таких міжнародних організацій та грантових програм і інституцій як FORBIZ, UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, Програма транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина- Румунія-Україна 2014-2020, Український культурний фонд, Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Ігор Попадюк (начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради) поділився досвідом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в написанні та реалізації грантових проектів, а Ксенія Калина (проектний менеджер Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні) розказала учасникам семінару про можливості програми "Креативна Європа" для культурних та креативних індустрій України.


Дякуємо за запрошення Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради та вже чекаємо на зустріч наступного року!

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України