Національні субгранти від Фонду Ізоляція

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на презентацію першої хвилі національних субгрантів в рамках нової програми ZMINA: Rebuilding. Під час події учасники ознайомляться з умовами, правилами та положеннями фінансування проєктів, дізнаються про структуру та особливості заповнення заявки. Презентації відбудуться у Львові, Дніпрі та Києві.

ZMINA: Rebuilding — нова програма, створена для підтримки проєктів українських митців та мисткинь, культурних організацій та державних установ культури. 

Учасники першої хвилі програми програми можуть отримати субгранти на втілення культурних проєктів, які сприяють розвитку публічного дискурсу на тему відновлення України: збереження та розвиток ідентичностей, сенсів та цінностей, відбудови та дослідження нових соціальних норм і відносин між людьми, деколонізації, створення нових культурних наративів, культурні методи планування урбаністичної та архітектурної відбудови, розвиток громад тощо.

Національні проєкти мають бути втілені в Україні, а заявниками та заявницями можуть бути як індивідуальні митці, мисткині та діячі і діячки культури, так і культурні організації, державні установи культури, та установи освіти, що працюють з культурою та мистецтвом.

  • Прийом заявок буде відкрито з 1 липня 2023 року по 31 серпня 2023 року. 
  • Максимальний розмір гранту = 10 000 євро. 

Проєкти субгрантерів будуть представлені як в Україні, так і на міжнародному рівні з залученням стейкхолдерів країн-партнерів. Також програма включає інтенсивну розбудову потенціалу українських митців, мисткинь та культурних організацій для участі в Європейських проєктах.

Розклад подій: 

  • Львів, 04.07.2023, 10:00 — 16:00, Jam Factory Art Center, вул. Механічна, 5
  • Дніпро, 10.07.2023, 10:00 — 16:00, готель Рейкарц, вул. Троїцька, 12А
  • Київ, 20.07.2023, 10:00 — 16:00, Конференс-хол, Хрещатик 25

Після проведення воркшопів, зареєстрованим учасникам буде надано відповідні матеріали.

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ має можливість відшкодувати вартість проїзду автобусом чи поїздом для участі в офлайн-воркшопах учасникам з інших міст. Для цього необхідно надати офіційний лист-обгрунтування з описом вашої мотивації для участі у воркшопі на електронну поштову адресу [email protected] — не пізніше, ніж за 3 робочі дні до початку події. 

Можуть бути підтримані не більше 10 обґрунтованих запитів на кожне місто проведення воркшопу.

Для запиту відшкодування коштів, будь ласка, заповніть форму за посиланням.

Подія в Києві буде транслюватися онлайн на платформах Youtube та Facebook.

Програма ZMINA: Rebuilding втілюється фондом IZOLYATSIA (UA) разом із організацією Malý Berlin (SK), мережею культурних центрів Trans Europe Halles (SE) та співфінансується програмою Creative Europe Європейського Союзу.

Реєстрація на подію обов'язкова!

Для реєстрації на воркшоп переходьте за посиланням.

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України