Конкурс «Підтримка українських переселенців та культурного і креативного секторів України»

В програмі ЄС «Креативна Європа» оголошено спеціальний конкурс для підтримки українських переселенців та культурного і креативного секторів України (підпрограма «Культура»).


💶 Бюджет конкурсу - 5 мільйонів євро!


ℹ За даним конкурсом для розподілу фінансування буде відібрано три проєкти - консорціуми, одним учасником в кожному з них буде організація з України.


Грантовий фонд буде розділений на три частини:

✔ 2 мільйони євро виділять на підтримку українських митців і культурних організацій для створення і демонстрації мистецьких проєктів. Переможцем цього напряму буде 1 консорціум з мінімум двох організацій, який повинен створити механізм фінансування великої кількості малих проєктів за допомогою каскадних грантів.


✔ 2 мільйони євро виділять проектам націленим на допомогу українцям, особливо дітям, вимушено переміщеним через військову агресію росії, як на території України так і в країнах учасницях “Креативної Європи”, отримати доступ до культури та сприяти їх інтеграції в новому середовищі через культуру.

Переможцем цього напряму буде також 1 консорціум з мінімум двох організацій, який повинен створити механізм фінансування великої кількості малих проєктів за допомогою каскадних грантів.


✔ 1 мільйон євро піде на підготовку до післявоєнного відновлення українського культурного сектору, планування інвестицій і навчання українських фахівців, котрі спеціалізуються на збереженні культурної спадщини.


Мета конкурсу — підготувати післявоєнне відновлення українського культурного сектору, а також допомогти українським митцям і культурним організаціям у створенні та демонстрації своїх проєктів в Україні та країнах-учасницях «Креативної Європи». 


⏳ Дедлайн: 29 листопада 2022 17:00 CET 


Найближчим часом буде оголошено дату відкритого вебінару «Креативної Європи» про деталі та участь у цьому конкурсі! Слідкуйте за нашими повідомленнями.


Документи

Категорія новини: Open calls
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України