Круглий стіл «Культурні відносини України та ЄС. Creative Europe»


Креативна Європа побувала сьогодні в Миколаєві, де ми взяли участь у круглому столі «Культурні відносини України та ЄС. Creative Europe», організованому Team Europe Mykolaiv. Це регіональна ініціатива ЄС, покликана підвищити рівень обізнаності населення, представників бізнесу, влади та громади щодо можливостей, які відкриває перед нами євроінтеграція.


В рамках заходу було проведено окрему панельну сесію «Участь у програмі «Креативна Європа», під час якої наша проектна менеджерка Ksenia Kalyna розказала учасникам про програму та які можливості вона має для громади.


Мета сьогоднішнього круглого столу — обмін досвідом в сфері креативних індустрій і бізнесу для того, щоб інтегрувати та стимулювати більшу залученість культурного сектору Миколаєва та віднайти шляхи для розвитку проектів міжнародної співпраці. Учасники події обговорили стратегію співпраці Україна – ЄС у розрізі культурних та креативних індустрій, успішні проекти, профінансовані Європейським Союзом, а також про програми та конкурси сфери ККІ, заплановані на 2019-2020 роки.


Щиро дякуємо Team Europe Mykolaiv за запрошення!

Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України