Оголошено третій конкурс від European Festivals Fund for Emerging Artists - EFFEA

Оголошено третій конкурс від European Festivals Fund for Emerging Artists - EFFEA


Конкурс відкритий для всіх мистецьких фестивалів з таких секторів: архітектура, балет, сучасний танець, цирк, дизайн/прикладне мистецтво, цифрове мистецтво, кіно, фольклор та народне мистецтво, спадщина, міждисциплінарний, література, музика, опера, вуличне мистецтво, театр, фото/відео, скульптура, живопис.


За ним буде відібрано близько 50 резиденцій із залученням 50 починаючих митців із 50 провідних фестивалів у співпраці з щонайменше одним (категорія Discovery) або двома партнерськими фестивалями (категорія Springboard). 


Приблизно 40 грантів по 8 000 євро буде надано в категорії Discovery, а 10 грантів по 15 000 євро буде надано в категорії Springboard. 


Дедлайн конкурсу: 19 березня 2024 


Детальніше про конкурс — за посиланням.


European Festivals Fund for Emerging Artists (EFFEA) — це програма резиденцій для митців, спрямована на сприяння розвитку міжнародної кар’єри митців-початківців. Спільно створена провідним фестивалем у співпраці з фестивалями-партнерами з різних країн, програма резиденцій надає починаючим митцям час, простір і підтримку для дослідження їхніх ідей і креативних проєктів, будь-то оригінальні роботи чи розвиток вже існуючих. Мета програми — встановити довготривалі та міцні зв’язки між митцями, фестивалями та аудиторіями. 


EFFEA є ініціативною European Festivals Association (EFA), діяльність якої відбувається за підтримки програми ЄС «Креативна Європа».

Категорія новини: Open calls
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України