Український анімаційний серіал візьме участь у V сезоні CEE Animation Workshop

Автори українського анімаційного серіалу візьмуть участь у пʼятому сезоні CEE Animation Workshop.


Zabavia – це проєкт анімаційного серіалу, що розповідає про жителів вигаданого континенту Zabawa – звірят різних видів, які через свої вади, страхи чи інші обмеження виявляються зовсім не такими, як стереотипні уявлення про них. Герої з різними характерами відчувають труднощі у комунікації при вирішенні соціальних чи екологічних проблем, наслідків стихійних лих тощо. Але їхні настанови щодо дружби та взаємодії надихають до пошуку незвичних сценаріїв спільного подолання труднощів. Ці ситуації, вирішені героями, можуть стати позитивними прикладами для маленьких глядачів. Серіал планується на 24 серії. Вік глядачів – 3+. Режисер серіалу – Сергій Підмогильний. Виробництвом займається компанія UKRKINO.


CEE Animation (Central and Eastern European Animation) – це платформа, яка об'єднує анімаційні індустрії 20 країн Центральної та Східної Європи. Основна мета організації – розвиток індустрії, підтримка талановитих аніматорів та анімаційних студій, а також популяризація цієї форми мистецтва.


CEE Animation Workshop – це щорічна програма для роботи над проєктами і підвищенням кваліфікації продюсерів у сфері анімації з країн, котрі беруть участь у програмі ЄС «Креативна Європа», з акцентом на продюсерів і проєкти з країн з низьким виробничим потенціалом. Наразі організатори оголосили учасників п’ятого сезону. З 30 заявок з 23 країн було відібрано 12 проєктів з 16 країн, які відвідують воркшоп цьогоріч.


«Ми раді розпочати новий сезон. Відбір був важким, оскільки кількість і якість заявок зростають з кожним роком, – розповідає Саша Бах, керуючий директор CEE Animation Workshop, – ми з нетерпінням чекаємо початку першого модуля, а також знайомства з цими проєктами та їхніми творчими командами.”


CEE Animation підтримується програмою Європейського Союзу «Креативна Європа» та співфінансується громадськими організаціями та фондами з Чехії, Угорщини, Польщі, Словаччини та Словенії.

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України