Кіноосвіта

Документи

Про конкурс

КОНКУРС НЕ ОГОЛОШЕНО

Яку підтримку надає цей конкурс?

За цим конкурсом підтримуються проекти, які забезпечують кращі механізми співпраці між ініціативами з кіноосвіти в Європі. Їх метою є підвищення ефективності та загальноєвропейське поширення аудіовізуальних робіт, розробка інноваційних проектів та використання цифрових технологій. Цільовою аудиторію за цим конкурсом мають бути молоді люди до 19 років. 

Очікується впровадження механізму поширення Європейських фільмів та аудіовізуальних робіт з освітньою метою, що включає в себе створення навчального каталогу фільмів. Він має складатись із щонайменше 50% європейських фільмів. 

Цей конкурс вимагає наявність мінімум 3 партнерів, де 2 партнери мають бути із аудіовізуального сектору. Вони мають бути зареєстрованими в трьох різних країнах «Креативної Європи» учасницях підпрограми «Медіа» та покривати мінімум 3 мови. 

Робота по проекту має початись між 01/09/2020 та 01/01/2021 та тривати 24 місяці. 

Хто може подаватися на конкурс? 

Зверніть увагу! Для програми «Креативної Європи» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На програму можуть подаватися: вищі навчальні заклади, місцеві органи самоврядування, соціальні підприємства, неприбуткові та благодійні організації, приватні та прибуткові організації, що працюють у аудіовізуальному секторі.

Заявники мають бути: 

Який розмір підтримки можна отримати? 

За цим конкурсом співфінансування може досягати 70% від загального бюджету проекту і становити мінімум 200 тис.євро. 

Як подати заявку на конкурс? 

Перед тим, як подати заявку на конкурс, всі партнери мають зареєструватися на порталі учасника. Заявка подається онлайн через кабінет заявника головним партнером, одразу від імені всіх партнерів. 

Як часто оголошуються ці конкурси? 

Конкурс оголошено. Дедлайн 12.03.2020 о 17:00 по Брюсселю

Як оцінюються заявки?

Заявки на конкурс оцінюються Виконавчим агентством з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) за допомогою сторонніх запрошених експертів з дотичної галузі та з відповідним досвідом, які керуються наступним алгоритмом оцінки:

  • релевантність та європейська додана вартість (30 балів)
  • якість контенту та план активностей (40 балів)
  • промоція результатів проекту, їх вплив та довготривалість (20 балів)
  • організація команди проекту та\або співпраця (10 балів)
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України