Music Moves Europe

Документи

Про конкурс

Мета конкурсу:

Програма «Music Moves Europe» буде підтримувати стійке розповсюдження музики, з акцентом на живу музику, таке як прямі трансляції, співпраця концертних майданчиків та музичний експорт.

Відповідно до загальних цілей даного конкурсу, діяльність буде спрямована на підвищення конкурентоспроможності, інновацій та різноманітності музичного сектору Європи. 

Мета цього конкурсу – обрати 1 консорціум (спільний проєкт партнерських організацій), діяльність якого буде здатна поширювати конкурентоспроможність, інновації та різноманітність серед великої кількості організацій європейського музичного сектору, включаючи надання їм фінансової підтримки.

Бюджет конкурсу: 4 500 000 євро

Співфінансування: 90%

Заявки повинні охоплювати 2 окремих, але пов’язаних види діяльності:

 • Єдина схема фінансової підтримки з перерозподілу коштів третім сторонам (каскадні гранти), які працюють у секторі живої музики.
 • Програма діяльності з розбудови потенціалу сектору живої музики.

Діяльність, зазначена в цілях, повинна зосереджуватись на 3 напрямках розвитку бізнесу:

 • прямі трансляції;
 • співпраця концертних майданчиків;
 • музичний експорт.

Схема підтримки має включати мінімум 3 конкурси для подачі заявок (фінансова підтримка третіх сторін), в ідеалі один на рік, щоразу охоплюючи одну або декілька напрямків розвитку бізнесу.

Опис заходів, які можуть бути профінансовані: 

Заявки повинні охоплювати два види діяльності, які зазначено нижче:

1) Фінансова підтримка третіх сторін, які працюють у музичному секторі.

Заявки мають запропонувати розробку, впровадження та моніторинг єдиної схеми фінансової підтримки, яка перерозподіляє кошти у формі грантів (“фінансова підтримка третім сторонам”) кінцевим одержувачам європейського музичного сектору за допомогою відкритих конкурсів (каскадних грантів).

 Схема підтримки має включати мінімум 3 конкурси для подачі заявок (в ідеалі один на рік), яка надаватиме гранти кінцевим отримувачам в музичному секторі для отримання можливості дослідити 3 напрямки розвитку бізнесу:

 • прямі трансляції;
 • співпраця концертних майданчиків;
 • музичний експорт.

Усі ці три напрямки мають бути реалізовані через конкурси, що будуть оголошуватись протягом трирічного періоду грантової угоди, в результаті яких буде відібрано мінімум 60 одержувачів каскадних грантів. Кандидати можуть пропонувати ці конкурси на одну або кілька тем, але всі конкурси мають збалансовано охопити всі три теми.

 Максимальна сума каскадного гранту – 60 000 євро.

Мінімум 80% цього гранту ЄС має бути перерозподілено за допомогою каскадних грантів представникам музичного сектору через оголошені конкурси (мінімум один раз на рік).

2) Програма діяльності з розбудови потенціалу сектору живої музики.

Заявки мають включати схему діяльності з розбудови потенціалу, яка охоплює три напрямки цього конкурсу щодо розвитку бізнесу і адресована організаціям, компаніям та особам, які працюють у музичному секторі в країнах-учасницях програми Креативна Європа.

 Програма заходів може включати воркшопи, навчальні матеріали тощо із залученням представників музичного сектору та митців для здобуття ними навичок та знань, пов’язаними з майбутніми викликами (наприклад, цифрові та екологічні зміни, стійкість).

Також включати такі види діяльності:

 • співпраця між концертними майданчиками в Європі для посилення міжнародної циркуляції (нових) артистів і вирішення спільних проблем.
 • розробка інноваційних концепцій для стійкого розповсюдження музики, з акцентом на живу музику.
 • обмін між музичними професіоналами в Європі та за її межами для вирішення проблем і можливостей, пов’язаних з експортом.
 •  просування європейської музики на міжнародних конкурсах.

Деталі читайте в Call document.

Очікувані результати: 

За результатами цього конкурсу буде обрано один єдиний проект, запропонований консорціумом партнерських організацій, який буде відповідальний за організацію діяльності з найширшим охопленням зацікавлених сторін (організацій та/або окремих осіб) у музичному секторі по всій Європі.

Заявки мають запропонувати розробку, впровадження та моніторинг однієї схеми фінансової підтримки, яка перерозподіляє кошти у формі грантів (фінансова підтримка третім сторонам) кінцевим одержувачам за допомогою одного або кількох відкритих конкурсів на рік, і доповнює її діяльністю з розбудови потенціалу. Фінансова підтримка третім сторонам (каскадні гранти) має бути розподілена щонайменше на 60 одержувачів грантів, які охоплюють усі три теми цього конкурсу.

Вимоги до проєктів: 

Заявки мають бути подані консорціумом (об’єднанням партнерських організацій) - мінімум з 2 організацій з різних країн-учасниць програми (бенефіціарів; не афілійованих організацій), кожен з яких відповідає таким умовам:

 • бути юридичною особою (державні або приватні організації);
 • бути зареєстрованими в країні-учасниці програми “Креативна Європа”;
 • мають бути зареєстровані не менше ніж 2 роки на момент дедлайну подачі цього конкурсу.

Скільки проєктів за цим конкурсом планується підтримати:

1 проєкт (1 консорціум партнерських організацій)

Максимальний розмір гранту: 4 500 000 євро

Таймлайн:

Дедлайн подачі заявки: 12 січня 2023 17:00 CET (Брюссель)

Оцінка заявок: січень-березень 2023

Оголошення результатів конкурсу: квітень 2023

Підписання грантового договору: квітень-червень 2023

Тривалість проєкту: до 36 місяців 

Хто може подати заявку:

 • юридичні особи (державні або приватні організації)
 • бути зареєстрованими в країні-учасниці програми “Креативна Європа”
 • міжнародні організації

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників — до подання заявки — і повинні пройти валідацію Центральною службою валідації (REA Validation).

Перед подачею заявки ваша організація має бути зареєстрована на порталі учасника (Participant regiester).

Інші організації можуть брати участь у інших ролях консорціуму, наприклад асоційованих партнерів, субпідрядників, третіх сторін, які роблять матеріальні внески тощо.

Заявка складається з: 

Application Form Part A - містить адміністративну інформацію про заявників (майбутній координатор, перелік бенефіціарів та афілійованих організацій) і зведений бюджет проєкту (його потрібно вручну ввести в системі онлайн);

Application Form Part В - містить технічний опис проєкту (його форму потрібно завантажити із Portal Submission System, заповнити та знову підвантажити у систему);

Обов'язкові додатки та супровідні документи (буде завантажено):

 • детальна бюджетна таблиця/калькулятор: не застосовується
 • Резюме основної команди проекту: завантажити на портал
 • звіти про діяльність за минулий рік: не застосовується
 • список попередніх проектів (ключові проекти за останні 4 роки) (шаблон доступний у Part B)

Під час подання заявки ви повинні підтвердити, що маєте повноваження діяти від імені всіх заявників. Крім того, вам потрібно буде підтвердити, що інформація в заявці є правильною та повною, а також що учасники дотримуються умов отримання фінансування ЄС (особливо відповідність вимогам, фінансова та операційна спроможність, винятки тощо). Перш ніж підписати грант, кожен бенефіціар та афілійована організація повинні будуть підтвердити це ще раз, підписавши декларацію честі (DoH). Пропозиції без повної підтримки будуть відхилені.

Подача заявки та повна інформація (додатки та додаткові документи знаходяться всередині системи у власному кабінеті та мають бути підвантажені туди ж).

Інструкція з подачі заявки (Online manual)

Максимальний розмір заявки: 70 сторінок (Part B)

Критерії оцінки: 

25 балів - релевантність 

25 балів - якість контенту та активностей

25 балів - менеджмент проєкту

25 балів - промоція

Максимальна оцінка: 100 балів

Прохідний бал: 70 балів

Контакти: 

Щодо технічних питань IT Helpdesk

Щодо питань конкурсу, які не висвітлені в інструкції: EACEA- CREATIVE-EUROPE-M[email protected].

Вже підтримані проєкти попередньою програмою.

Фінальний термін подачі заявок:
12 січня 2023 17:00 СЕТ
Сторінка програми
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України