FAQ

Які функції виконує «неофіційний партнер» (раніше асоційований партнер)?

Неофіційні партнери беруть участь у проекті, але не несуть юридичної та фінансової відповідальності за нього.

Вони беруть участь у ньому, бо зацікавлені, скажімо, у ноу-хау проекту та обміні досвідом. Якщо неофіційні партнери таки якось профінансували проект, цей внесок повинен бути вказаний як внесок від фізичної особи або держави (у дохідній частині бюджету). Неофіційних партнерів зазначають в електронній формі (частина D) та у детальному описі проекту.

Яка роль головного партнера та партнерів?

Головний партнер і партнери повинні бути організаціями, що ведуть активну діяльність в культурному та креативному секторах. Вони повинні долучатися до конкретних та важливих питань розробки, реалізації та фінансування проекту.

Головний партнер подає заяву на фінансування до Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури та виконує роль координатора (наприклад, веде комунікацію з усіма партнерами та Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, перераховує кошти ЄС партнерам) та несе найбільшу відповідальність за ведення діяльності відповідно до угоди про фінансування. Якщо надається фінансування, учасник підписує угоду з Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Функції та обов’язки координатора та партнерів повинні бути пояснені в угоді про співробітництво.


logo of creative europe
logo of Ukrainian Cultural Foundation
logo of european commision
logo of Ministry of Culture